Blue Art | Hizmetler
343242
page-template-default,page,page-id-343242,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,blue-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.1,vc_responsive
 

Hizmetler

Dijital Pazarlama Hizmetleri
1
Planlama

Stratejik Planlama

Pazar ve hedef kitle stratejileri ile markanızın tüketici ile olan ilişkilerini göz önünde bulundururak sürekli değişen çevre koşullarına göre markanızı pazarda her daim ileri gelenler arasında yer almasını sağlayacak çalışmaları planlarız. Planlamada sürekli bir fırsat arayışı içerisinde olup nereye konumlanmak gerektiğiyle ilgili bildirimleri yapar, fırsatları yakalamayı hedefleriz. Süreçte engel yaratan tehditleri ortadan kaldırmak veya olumlu etkileyen fırsatları değerlendirerek markanın güncelliğini korumayı amaçlarız.

2
Reklam

Google Reklamları

Google AdSense sayesinde bir çok web sitesi Google gösel reklamlarını yayınlamaktadır. Siz de hedef kitlenizin sıklıkla ziyaret ettiği web sitelerini belirleyebilir ve bu sayfalara doğrudan reklamlarınızı gönderebilirsiniz.

Tıklama başına maliyet sistemi ile çalışan Google görüntülü  reklam ağı ile reklamlarınızı yine arama motoru reklamlarında olduğu gibi istediğiniz gün ve saatte, istediğiniz günlük ve aylık bütçelerle yayınlayabilirsiniz.

Big Medyanın Google görüntülü reklam ağı uygulaması için hazırladığı  özel kampanyalardan yararlanmak için tıklayınız.

3
Sosyal Medya

Sosyal Medya Pazarlama

Markanız ya da kişisel amaçlarınız için kullandığınız web sitenizin içerdiği ürün veya hizmetlerisosyal medyadan pazarlayabilmek için sosyal ağ sitelerindeki hesapları yönetiyoruz. Başarılı bir şekilde oluşturulmuş sosyal medya entegrasyonu ve sosyal medya optimizasyonu sayesinde yeni fikir ve projelerle kitlelere ulaşıyoruz. Marka ürün tanıtımlarınızı, kampanyalarınızı, yeniliklerinizi sosyal ağlar üstünden kitleyle buluşturuyoruz.

4
Dijital Reklam

İnternet Reklamcılığı

Tek bir mecrayı kullanarak çok sayıda kullanıcıya ulaşabilme imkanı sunan internet reklamcılığısayesinde farklı hedef kitlelere aynı anda ulaşılmaktadır. İnternet reklamcılığının sunduğu gelişmiş hedefleme tekniklerinden yararlanarak geniş kitle içerisinde özel ilgi alanı odaklı, arama bazlı, görüntüleme bazlı gelir ortaklığı modellerinden, olası alıcıların belirlenmesi sürecine kadar çeşitli reklam seçenekleriyle, ‘kusursuz iletişim’ yapılmaktadır.es

5
SEO

Arama Motoru Optimizasyonu

Sitenizin arama motorlarında görünürlüğünü artırmak için yapılan çalışmaların tümü SEO (Search Engine Optimization) faaliyetleridir. Sitenizin arama motorlarında ön sıralarda yer almasıyla birlikte marka kitle bağlı, markaya duyulan güven, markanın prestiji artırılmış olacak ve  site içi trafik sayesinde görünürlük faaliyetleri hedefe ulaşacaktır.

6
PR

Dijital PR

Dijital PR; sosyal medya, sosyal imleme ve paylaşım, arama motoru, blog, forum, haber siteleri gibi internet araçlarının halkla ilişkiler amaçlı kullanılmasıdır.
Hedef kitle ile kurulan iletişimin yanı sıra, SEO ile arama motorları için optimize edilen basın duyurularının yayını, sosyal medya siteleri aracılığıyla basın duyurularının yayılması, kişisel/kurumsal virallerin oluşturulması, bir kurum hakkındaki bilgilerin paylaşımı, marka hakkında konuşulmasının sağlanması, marka yeniliklerinin takip edilebilir hâle getirilmesi, büyük kitlelere kısa sürede e-posta yoluyla erişilmesi, acil durumlarda müdahale edilmesi, marka iletişimine karşı olumlu ve olumsuz tepkilerin ölçülmesi, word of mouth ve word of mouse (!) iletişimin teşvik edilmesi ve daha birçok online faaliyet Dijital PR kapsamındadır.